Dřevěné hračky pro děti od 1 roku

Dopřejte svým milovaným dětičkám opravdu kvalitní a zdravotně nezávadné dřevěné hračky. Výhoda dřevěných hraček je, že jsou vhodné ať už pro miminka, nebo i nejmenší děti od 1 roku.

Dřevěné hračky pomohou rozvíjet dětský talent a také postupně vylepšovat dětské motorické i sociální schopnosti. Zároveň nesmíme zapomínat, že velké množství hraček také rozvíjí kreativní myšlení a jsou tak oblíbené po celé generace. Pokud k tomu ještě připočteme vysokou odolnost těchto hraček, není o čem přemýšlet. Nezapomeňte také, že u mladších dětí je dobré na ně dohlížet, aby se při hraní neporanili o tvrdé dřevo.

Základ je rozdělit, zda chcete dřevené hračky pro kluky, nebo dřevěné hračky pro holky.

Další dělení je podle použitelnosti, jestli chcete dřevěné houpací hračky, či preferujete dřevené domečky, potažmo dřevěná odrážedla.

Možná to bude znít jako klišé, ale při výběru dětských dřevěných hraček pro děti kolem 1 roku, nehleďte tolik na cenu, jako spíše na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Můžeme Vás uklidnit, že hračky od našeho dodavatele jsou všechny zcela zdravotně nezávadné a navíc prošly přísnými normami Evropské unie.