Dětský domeček pro panenky dřevěný s vybavením

Rodič každé holčičky to velice dobře zná, přijde ta chvíle kdy Vaše maličká chce dětský domeček pro panenky. Na Vás je pak vybrat ten správný. V tomto článku Vám představíme jeden z nejoblíbenějších dětských domečků pro panenky ze dřeva a to včetně vybavení

První krok výběru je rozhodně kvalita použitých materiálů. Plastové domečky budou určitě levnější, ale nebudou kvalitnější. Výhoda dřevěných domečků je rozhodně v jejich pevnosti, zpracování i trvanlivosti materiálu. A právě zmíněná kvalita by měla být hlavním rozhodovacím faktorem.

V dalším kroku byste se také měli zaměřit na rozměry domečku pro panenky. Existují menší i větší verze, přízemní, nebo poschoďové. 

Nezapomínejte také pro jak staré dítě domeček pro panenky vybíráte. Nejmenší děti asi neocení obrovské dřevěné domečky s velkou výbavou.

Dřevěný domeček pro panenky s kompletní výbavou

S dovolením představujeme jeden z nejvyhledávanějších a nejpopulárnějších dětských dřevěných domečků pro panenky od výrobce Bino.

41561_domecek

Základní informace o tomto domečku

Tento domeček má velkorysé rozměry 63 cm x 78 cm x 33 cm (šířka x výška x hloubka). Výrobcem je česká společnost Bino, což je záruka kvalitního zpracování. V domečku najdete tři patra, která jsou plně vybavená nábytkem. Od postýlek, přes pohovky, židle, vana, kuchyňka. Každé patro je vyvedo v jiném designu, nicméně všechna patra jsou udělána maximálně detailně.

Jako bonus se zde nachází také výtah a terasa. Ve třech patrech naleznete pět místností.

Dřevěný domeček pro panenky je i přes svou velikost velice pevný a tím pádem odolný. 

Zde je celý detail dřeveného domečku pro panenky Bino.